MARDİN
DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Okul Müdürleri ile toplantı gerçekleştirildi
![2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Okul Müdürleri ile toplantı gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2020_08/27173206_EgbA8k_WkAAkqFz.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz KILIÇ, Şube Müdürlerimiz Feyzullah AĞIRMAN ve Rıdvan AKDOĞAN, 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı sene başı müdürler toplantısında okul müdürlerimizle bir araya gelerek geçen sene yapılanlar ve bu sene yapılacaklar üzerinde görüş alışverişinde bulundular.