MARDİN
DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
24 Kasım Öğretmenler Günü İlçemizde Coşkuyla Kutlandı
Dargeçit Anadolu İmam Hatip Lisesi´nde düzenlenen programa Kaymakam/Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Yaşar YEŞİLTAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz KILIÇ, Şube Müdürlerimiz Feyzullah AĞIRMAN ile Rıdvan AKDOĞAN, okul müdürlerimiz ile öğretmenlerimiz katıldı.![24 Kasım Öğretmenler Günü İlçemizde Coşkuyla Kutlandı](/meb_iys_dosyalar/2017_11/24200239_10.jpg)
Programda Kaymakamımız, Milli Eğitim Müdürümüz ile aday öğretmenimiz Hatice TAŞ´ın günün anlam ve önemini belirten konuşmalarıyla başlayıp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce hazırlanan sinevizyon gösterileriyle devam etti.
Programın sonunda Kaymakam/Belediye Başkanımızın destekleriyle programa katılan öğretmenlerimize çeşitli hediyeler verilip yemek ikram edildi.