MARDİN
DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
24 Kasım Öğretmenler Günü İlçemizde Coşkuyla Kutlandı
Vatan İlkokulu Konferfans Salonunda düzenlenen programa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz KILIÇ, Şube Müdürlerimiz Faruk TERCAN ile Turgut ERTAŞ, Okul Müdürlerimiz, Kurum Amirleri ve Öğretmenlerimiz Katıldı.![24 Kasım Öğretmenler Günü İlçemizde Coşkuyla Kutlandı](/meb_iys_dosyalar/2019_11/24120040_EKIB25GWkAAmpxR.jpg)
Dargeçit Anadolu İmam Hatip Lisesinin Organizasyonunda çelenk sunma ile başlayan program Vatan İlkokulu Konferfans salonunda konuşmaların yapılması, sinevizyon gösterileri ve aday öğretmenlerin yemin töreniyle devam etti.