MARDİN DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dargeçit Anadolu Lisesi Tarafından Yıl Sonu Sergisi Yapıldı..

       Düzenlenen serginin açılışını Binbaşı Yusuf ESKİTÜRK, Cumhuriyet Savcısı Ahmet KÜÇÜKKATRANCI, Hakim Fatih KURT BECER ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz KILIÇ  yaptı..
Dargeçit Anadolu Lisesi Tarafından Yıl Sonu Sergisi Yapıldı..

     Organizasyonda bazı öğretmen ve öğrenciler tarafından şarkılar söylendi ardından sene boyunca yapılan çalışmalar incelendi. Organizasyonu okul müdürleri, öğretmenler ve bazı vatandaşlar ziyaret etti..

Sergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir KareSergiden Bir Kare

Dargeçit Hükümet Konağı Kat4 Dargeçit/MARDİN - 0482 381 20 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.