MARDİN DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Kültürü Öğretmenlerimiz DÖGEP´in İlk Toplantısını(Ekim Ayı) Şube Müdürümüz Feyzullah AĞIRMAN’ın Katılımıyla Gerçekleştirdi.

       Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ögretmenlerinin kendilerini mesleki ve kişisel yönden  geliştirmesini sağlamak,ortak okumalar ve etkinlikler yapmak,kitap makale ve benzeri konularda müzakereler gerçekleştirmek amacıyla, ilçemizdeki Din Kültürü Öğretmenleri DÖGEP´in ilk toplantısını(Ekim Ayı) Dargeçit İmam Hatip Ortaokulunda  Şube Müdürümüz Feyzullah AĞIRMAN’ın katılımıyla gerçekleştirdi.
Din Kültürü Öğretmenlerimiz DÖGEP´in İlk Toplantısını(Ekim Ayı) Şube Müdürümüz Feyzullah AĞIRMAN’ın Katılımıyla Gerçekleştirdi.

          Ekim ayının konusu, ögretmenlik mesleğinin vazgeçilmezlerinden olan sevgi, saygı, şefkat,merhamet, azim,kararlılık, sabır, fedakarlık kavramları üzerinde tek tek durularak, Peygamberimizin eğitim metodundan ve hayatından örnekler verilerek bu kavramların önemi vurgulandı. Daha sonra ögretmenlerimiz bu konuyla alakalı araştırdıkları makale ve kitap isimlerini söyleyerek toplantıyı sonlandırdılar.

02-11-201802-11-201802-11-201802-11-2018

Dargeçit Hükümet Konağı Kat4 Dargeçit/MARDİN - 0482 381 20 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.