MARDİN DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖGEP Mayıs Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi

    Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerinin kendilerini mesleki ve kişisel yönden geliştirmelerini sağlamak, ortak okumalar ve etkinlikler yapmak, kitap, makale ve benzeri konularda müzakereler gerçekleştirmek amacıyla, ilçemizde bulunan DKAB öğretmenleri DÖGEP'in son toplantısı olan Mayıs ayı toplantısını Dargeçit Ilısu Anadolu Lisesinde İlçe Müftümüzün de katılımıyla gerçekleştirildi. 
DÖGEP Mayıs Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi

     Mayıs ayının konusu "tarihi veriler ışığında kültür ve medeniyetimizdeki anlayışın düşünceye, insana, sosyal hayata, eğitime. bilim kurumlarına, şehire, sanata, mimariye, dil ve edebiyata yansımaları " kültür ve medeniyetimizden örnekler verilerek konunun önemine vurgu yapıldı. İlçe Müftüsü Taha Seyidoğlu batı-doğu medeniyetinin İslam medeniyetinden etkilendiğini ve bizimde kendi medeniyetimize sahip çıkmamızı ve daha da geliştirmemizi tavsiye ederek konuşmasını sonlandırdı. sonra ise bu ayın sunumunu yapan öğretmenlerimizde her bir konuda örneklerle konuyu özetleyerek toplantıyı sonlandırdılar.

 

17-05-201917-05-201917-05-201917-05-2019

Dargeçit Hükümet Konağı Kat4 Dargeçit/MARDİN - 0482 381 20 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.