MARDİN
DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gazi Mustafa Kemal Atatürk İlçemizde Saygıyla Anıldı
Hükümet konağı bahçesinde düzenlenen anma programına Kaymakam/Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Yaşar YEŞİLTAŞ, İlçe Garnizon Komutanı, İlçe Eminiyet Amiri, İlçe Milli Eğitim Müdürü, diğer daire amirleri ve vatandaşlarımız katıldı.![Gazi Mustafa Kemal Atatürk İlçemizde Saygıyla Anıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_11/10130550_WhatsApp_Image_2017-11-10_at_10.31.38_2.jpg)
Saaat 8.30 ´da çelenk sunumu ve İstiklal Marşı´mızın okunmasıyla başlayan program, saat 9.05 te siren sesiyle birlikte Bayrakların yarıya indirilerek 2 dakikalık saygı duruşunda bulunulmasıyla devam etti.
Program İlçe Jandarma Komutanlığında görevli Astsubay Sabahattin Güngörün Atatürk´ün askeri Kişiliği ile ilgili konuşmayı yapması ve öğrencilerimiz tarafından Atatürk ile ilgili şiirlerin okunmasıyla sona erdi.