MARDİN
DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gazi Ortaokulumuzdan Büyük Başarı
İlçemiz Gazi Ortaokulu badminton takımı Urfa´da düzenlenen okullar arası badminton grup elemelerinde şampiyon olarak Türkiye finallerine kalmayı başarmıştır.![Gazi Ortaokulumuzdan Büyük Başarı](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_23153516_img20160523wa0000.jpg)
Okulumuz turnuva boyunca aralarında Hatay, Adıyaman, Bitlis,Kilis ve Gaziantep takımlarının bulunduğu tüm rakiplerini yenerek şampiyon olmuştur. Bu sonuçla Türkiye´de en iyi 18 arasına kalmayı başaran okulumuz , 28-31 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek Türkiye finaline katılmaya hak kazanmıştır.
Bu başarıda emeği geçen Beden Eğitimi öğretmenlerimiz Mevlüt DEMİR ve Murat TOSUN ve öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.