MARDİN
DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ŞAMPİYON BELLİ OLDU
İlçemiz Beden Öğretmenleri tarafından organize edilen ortaokullar arası futbol turnuvası finali Sümer Ortaokulu ve Tavşanlı Ortaokulu arasında ilçemiz Anadolu İmam Hatip Lisesi halı sahasında gerçekleşti.![ŞAMPİYON BELLİ OLDU](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_10144839_kapak.jpg)
Gerçekleşen zorlu ve heyecanlı mücadele sonucunda gülen taraf 4-1 lik skorla Sümer Ortaokulu olmuştur.
Takım kaptanları 1.lik ve 2. lik kupalarını Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz KILIÇ ve Şube Müdürümüz Feyzullah AĞIRMAN’ın ellerinden büyük bir coşku ile aldılar.
Törenin ardından Milli Eğitim Müdürüz ve Şube Müdürümüz ilçe genelinde yapılan 11 sınıflar arası matematik yarışmasında dereceye giren öğrencilerin ödüllerini verdi.