MARDİN
DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde Öğrencilerin Karne Heyecanı
İlçemizde Eğitim gören 8.646 öğrenci karnelerini aldı.![İlçemizde Öğrencilerin Karne Heyecanı](/meb_iys_dosyalar/2018_06/08175309_4_2.jpg)
Kaymakam/Belediye Başkanımız Sayın Rızvan EROĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz KILIÇ, Şube Müdürlerimiz Rıdvan AKDOĞAN ve Feyzullah AĞIRMAN Sümer ilk-Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu tarafından düzenlenen karne dağıtım töreninde öğrencilerimizin sevinçlerine ortak oldu.