Cumhuriyet İlkokulu Öğrencilerimizden DÜNYA TUZ HAFTASI Etkinliği
![Cumhuriyet İlkokulu Öğrencilerimizden DÜNYA TUZ HAFTASI Etkinliği](/meb_iys_dosyalar/2019_03/12154615_12101505_IMG-20190311-WA0041.jpg)
Okulumuz öğrencileri 11-17 Mart DÜNYA TUZ HAFTASI´na dikkat çekmek için hazırladığımız el broşürlerini mahallemizdeki velilere ve ailelerine dağıttılar.
Beslenme Dostu Projesi kapsamında 11-17 Mart Dünya Tuz Haftasında okulumuz öğrencileri sağlıklı bir yaşam için tuz kullanımına dikkat etmek ve farkındalık oluşturmak için ´´TUZU HAYATIMIZDAN ÇIKARALIM´´ sloganı ile mahallemizdeki velilerimize ve anne-babalarına hazırlamış olduğumuz el broşürünü ulaştırdılar. Velilerimiz bundan çok mutlu oldular. Bu güzel davranışları için öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.