MARDİN DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüzden Okullarımıza Ziyaret

   03.04.2015 Cuma günü İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ŞİŞMAN ve Teftiş Kurulu Başkanımız Zeyni TEKER ilçemiz okullarını ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle fikir alışverişinde bulundular..
İl Milli Eğitim Müdürümüzden Okullarımıza Ziyaret

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Anadolu Lisesi, Dargeçit Atatürk Ortaokulu ve Vatan İlkokulu öğretmenleriyle öğretmenler odasında toplantı yaparak, eğitimde istenilen seviyeye ulaşmak, bize emanet edilenbugünün çocuklarına kaliteli bir ortam sağlamanın görevimiz olduğu bilinciyle hareket etmemiz gerektiği üzerinde ısrarla durdular. Öğretmenlik mesleğinin vicdan işi olduğundan hareketle, kendi çocuğumuza yapılmasını istemediğimiz hareket tarzını vatandaşın çocuğuna karşı göstermememiz gerektiğini belirtip öğretmenlere iyi dilek ve temennilerde bulunarak okullarımızdan ayrıldılar.

      Sabahın erken saatlerinde, habersiz okul ziyareti gerçekleştiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ŞİŞMAN´a ve Teftiş Kurulu başkanımız Sayın Zeyni TEKER´e ziyaretlerinden dolayı TEŞEKKÜR EDERİZ..

 

Dargeçit Hükümet Konağı Kat4 Dargeçit/MARDİN - 0482 381 20 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.