MARDİN
DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN OKULLARA ZİYARET
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN OKULLARA ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2022_06/09222305_a9ab16a4-bdce-4d3a-849c-9c5ea6fa1453.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz KILIÇ ilçemizde yer alan Vatan İlkokulu , Selehaddin Eyyübi İlkokulu ve İHO, Anadolu Lisesi , Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi (Proje Okulu)ni ziyaret etti. Öğrenciler ile bir araya gelip sohbet edip sonrasında öğretmenler ile görüş alışverişinde bulundu.