MARDİN
DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz Belediye Başkanımızla Bir Araya Gelip Ilısu Barajını Ziyaret Ettiler
![İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz Belediye Başkanımızla Bir Araya Gelip Ilısu Barajını Ziyaret Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2019_04/30210822_WhatsApp_Image_2019-04-30_at_19.28.56.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup SARI Başkanlığında değerlendirme toplantısına katılan İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantının ardından Dargeçit Belediye Başkanı Sayın Mehmet Cüneyt AKSOY´u ve ilçemizde yapımı tamamlanan Ilısu Barajını ziyaret ettiler.