MARDİN
DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürmüz ile Şube Müdürlerimiz, Down Sendromu Farkındalık Günü Etkinlikleri Kapsamında Anadolu Lisesi Müdürlüğünce Düzenlenen Etkinlikte
![İlçe Milli Eğitim Müdürmüz ile Şube Müdürlerimiz, Down Sendromu Farkındalık Günü Etkinlikleri Kapsamında Anadolu Lisesi Müdürlüğünce Düzenlenen Etkinlikte](/meb_iys_dosyalar/2019_03/21192332_WhatsApp_Image_2019-03-21_at_19.10.38_1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürmüz Cengiz KILIÇ, Şube Müdürlerimiz Faruk TERCAN ve Turgut ERTAŞ, Down Sendromu Farkındalık Günü etkinlikleri kapsamında Anadolu Lisesi Müdürlüğünce düzenlenen etkinlikte Özel Öğrencilerimizle biraraya geldi.