MARDİN
DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz KILIÇ İlçemizde 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştay Gruplarında Moderatör Olarak Görev Yapan Okul Müdürleri ve Öğretmenlerle Bir Araya Geldi
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz KILIÇ İlçemizde 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştay Gruplarında Moderatör Olarak Görev Yapan Okul Müdürleri ve Öğretmenlerle Bir Araya Geldi](/meb_iys_dosyalar/2019_01/07160839_1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz KILIÇ, Şube Müdürlerimiz Faruk TERCAN ve Turğut ERTAŞ, ilçemizde 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştay Gruplarında Moderatör olarak görev yapan okul müdürleri ve öğretmenlerle bir araya geldi.