MARDİN DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz KILIÇ'ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz KILIÇ, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı'nın 1. Dönemi sona ermesi vesilesiyle bir mesaj yayımladı:
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz KILIÇ'ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Sonu Mesajı

Kıymetli Meslektaşlarım, 

Sizler, eğitim hikâyemizde geleceğin umudu olan öğrencilerimize ufuk açarak yol gösteren başkahramanlarsınız. Sizlere  emanet ettiğimiz öğrencilerimizin; sosyal, zihinsel ve ruhsal yönleriyle gelişmelerine sağladığınız katkı, verdiğiniz emek her şeyden önemli ve değerlidir. Ülkemizin geleceğini şekillendirecek başarılı ve mutlu çocuklar yetiştirme yolunda özverili çalışmalarınızdan dolayı sizlere şahsım ve sevgili yavrularımız adına canı gönülden teşekkür ediyorum. 

Kıymetli Velilerimiz, 

Evlatlarımızın başarılı bir öğrenci olabilmesi kadar sağlıklı, özgüvenli, iyi bir insan olması ve nitelikli bir birey olarak yetişmesi de bizim için çok önemlidir. Eğitim öğretim sürecinde öğretmenlerimizle iş birliği içerisinde hareket ederek sağladığınız desteklerden dolayı sizlere teşekkür ederiz.  

Çocuklarımızın içinde bulunduğu yaş itibarıyla olumlu kişilik edinmeleri ve davranış geliştirmelerinde sizlerin yaklaşımı çok önemlidir. Çocuklarımızı önemseyelim, onlara gerekli ilgiyi gösterelim, onların gelişimini takip edelim ve tatili boyunca sosyal, sportif ve kültürel etkinliklere katılıp kendilerini geliştirmeleri için onları teşvik edelim.

Sevgili Öğrenciler, 

Öncelikle hepinizi göstermiş olduğunuz ilgi ve gayretli çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederim. Şartlar ne olursa olsun hayatın her döneminde ve her alanında başarılı olmak, öncelikle buna inanmak ve gerekli özveri ve çalışmaları yapmakla mümkündür.  Çalıştığınız takdirde başarılı olacağınıza dair inancınızı, hedeflerinize ulaşmak için öz güveninizi hiç kaybetmeyin. Bizler de sizleri en iyi şekilde geleceğe hazırlamak ve  hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olmak için bütün imkânlarımızla sizleri desteklemeye devam edeceğiz.  Sizlerden ara tatili süresince dinlenmenizin yanı sıra bol bol kitap okumanızı, doğayı keşfedip eğlenerek öğrenmeye devam etmenizi istiyoruz. Bizler tüm imkanlarımızla sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz.

Bu duygularla, geride bıraktığımız eğitim öğretim döneminde evlatlarımızın aydınlık yarınları için çalışan öğretmenlerimize, okullarımızı en güzel şekilde yöneten idarecilerimize, bizleri yalnız bırakmayıp her zaman bize destek olan velilerimize, okullarımızdaki işleyişi aksatmamak için özenle çalışan tüm personelimize ve eğitime gönül veren herkese teşekkür ediyor; sağlıklı ve huzurlu bir tatil diliyorum.

                                                                                                              Cengiz KILIÇ

                                                                                              Dargeçit İlçe Milli Eğitim Müdürü

Dargeçit Hükümet Konağı Kat4 Dargeçit/MARDİN - 0482 381 20 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.