MARDİN
DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde 11. Sınıf Öğrencilerimize Yönelik Kariyer Günleri Etkinlikleri
Vatan İlkokulu Konferans Salonunda düzenlenen etkinliğe eğitimci-yazar ve öğretmen Sayın Mehmet YILDIZ ile Sayın Abdulaziz ALPTEKİN Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz KILIÇ, Şube Müdürlerimiz Rıdvan AKDOĞAN ile Feyzullah AĞIRMAN, okul müdürlerimiz ve öğrenciler katıldı.![İlçemizde 11. Sınıf Öğrencilerimize Yönelik Kariyer Günleri Etkinlikleri](/meb_iys_dosyalar/2018_04/13155358_2.jpg)
11. sınıf öğrencilerimizle bir araya gelen eğitimci-yazar ve öğretmen Sayın Mehmet YILDIZ ile Sayın Abdulaziz ALPTEKİN "Mühürlü Kalpler Tufanı" ve "İdealist Muallim" isimli kitaplarını öğrencilerimiz için imzaladılar.