MARDİN
DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde Okul Müdürlerimizle Toplantı Gerçekleştirildi
![İlçemizde Okul Müdürlerimizle Toplantı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2019_03/26180817_WhatsApp_Image_2019-03-26_at_18.00.16_4.jpg)
Vatan İlkokulu konferans salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz KILIÇ, Şube Müdürlerimiz Faruk TERCAN, Turgut ERTAŞ ve tüm okul müdürlerimizin katılımıyla 2018-2019 eğitim öğretim yılı genel değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda yapılanlar ve yapılması gerekenler üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu