MARDİN
DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ilısu İlkokulumuzdan Örnek Faaliyet
![Ilısu İlkokulumuzdan Örnek Faaliyet](/meb_iys_dosyalar/2019_01/17202716_1.jpg)
Yardımlaşma ve dayanışma değerini çocuklarda yaşatmak ve benimsenmesini sağlamak için GÖNÜLDEN GÖNÜLE isimli proje kapsamında 1-A sınıfının 1 hafta boyunca topladığı oyuncak ve kıyafetler Kartalkaya İlkokulu öğrencilerine götürüp hediye edildi. Öğretmenimizi ve öğrencilerimizi bu güzel etkinlikten dolayı tebrik ederiz.