MARDİN DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ORTAOKUL 8. SINIFLAR ARASI BİLGİ YARIŞMASI DÜZENLENDİ

Movapark AVM sporsonluğunda Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 21 Ocak 2015´te düzenlenecek olan 8. sınıflar arası bilgi yarışmasına katılacak olan okulu belirlemek için Vatan İlkokulu Konferans Salonunda bilgi yarışması düzenlendi.
ORTAOKUL 8. SINIFLAR ARASI BİLGİ YARIŞMASI DÜZENLENDİ

        Yarışmada Türkçe(4 Soru), Matematik(4 Soru), Fen Bilgisi(4 Soru), Sosyal Bilgiler(4 Soru), Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi(2 Soru), İngilizce(2 Soru) derslerinden toplam 20 soru soruldu.

       Yapılan yarışma sonucunda Vatan İlkokulu adına katılan Ramazan AKBACI, Muhammed BAYRAM ve Fadime ERGÜL 200 puan üzerinden 160 puan alarak 1. oldu.   Cumhuriyet İlkokulu adına katılan Burhan AKINCI, Züleyha ATAÇ, Müzeyyen GÜNDÜZ ise 140 puan alarak 2. oldu.

        İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, yarışmada okulu adına yarışıp 1. olan öğrenciler 1´ er çeyrek altınla, okulları ise okul aile birliği hesabına 1000 TL yatırılarak ödüllendirildi.

         Yarışma katılımcılara Anadolu Lisesi´nde ikram edilen yemek ile son buldu.

 

Bilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi Yarışması

Dargeçit Hükümet Konağı Kat4 Dargeçit/MARDİN - 0482 381 20 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.