MARDİN
DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SİYER BİLGİ YARIŞMASININ EN İYİLERİ TÖRENLE ÖDÜLLENDİRİLDİ
11-12 Mayıs 2016 tarihlerinde ilde yapılan ilçeler arası Siyer Bilgi Yarışmasında ortaokullar kategorisinde Dargeçit İmam Hatip Ortaokulu 1. ve Liseler kategorisinde ise Dargeçit Anadolu Lisesi 2. olmuşlardır.![SİYER BİLGİ YARIŞMASININ EN İYİLERİ TÖRENLE ÖDÜLLENDİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_16164309_img_4041.jpg)
Öğrencilerimiz bu başarılarından dolayı Dargeçit İmam Hatip Platformu tarafından ödüllerildi. Bu başarılarından dolayı Öğrenci, Öğretmen ve Okul İdarecilerimizi kutluyoruz..