MARDİN DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Siyer-i Nebi Yarışması

      İlçemiz ortaokulları arasında Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğünce belirlenmiş olan Cüneyd SUAVİ´nin "Gençler için Peygamber Efendimiz(S.A.V.)" kitabından sorumlu olmak şartıyla Siyer-i Nebi bilgi yarışması düzenlenmiştir.
Siyer-i Nebi Yarışması

       Yarışmada 50 soru sorulmuş olup Temelli Ortaokulu ile Vatan Ortaokulu 49 doğru yaparak finale kalmıştır. Birinci olan okulumuzu belirlemek için aynı kitaptan 5 soru daha sorulmuştur. Sorulan sorular sonucunda ilçemizde Siyer-i Nebi bilgi yarışmasında Temelli Ortaokulu birinci, Vatan Ortaokulu ikinci ve Kılavuz Ortaokulu üçüncü olmuştur. Yarışma sonucunda yarışmaya katılan öğretmen ve öğrencilere Anadolu Lisesi Oğuzhan Bingöl Kız Yurdunda yemek ikram edildi.

       Yarışmada 1. olan Temelli Ortaokulu ilçemizi temsilen ildeki yarışmaya katılacaktır..

 

Siyer YarışmasıSiyer YarışmasıSiyer YarışmasıSiyer YarışmasıSiyer YarışmasıSiyer YarışmasıSiyer YarışmasıSiyer YarışmasıSiyer YarışmasıSiyer YarışmasıSiyer YarışmasıSiyer YarışmasıSiyer YarışmasıSiyer YarışmasıSiyer YarışmasıSiyer YarışmasıSiyer YarışmasıSiyer YarışmasıSiyer YarışmasıSiyer YarışmasıSiyer Yarışması

Dargeçit Hükümet Konağı Kat4 Dargeçit/MARDİN - 0482 381 20 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.