MARDİN DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temelli İlk-Ortaokulu Şiir Dinletisi Düzenledi

Düzenlenen Şiir Dinletisine İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz KILIÇ, Şube Müdürümüz Feyzullah AĞIRMAN, bazı Okul Müdürleri ile okul öğretmen ve öğrencileri katıldı..
Temelli İlk-Ortaokulu Şiir Dinletisi Düzenledi

     Yapılan kısa sunumdan sonra öğrenciler şiirler okudu, müzik öğretmenleri şarkılar söyledi ve okul öğrencileri tarafından tiyatro yapıldı. Dinleti sonunda konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz okul idaresini, öğretmenlerini ve öğrencilerini TEOG da gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik etti.. (09.06.2015)

Şiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir KareŞiir Dinletisinden Bir Kare

Dargeçit Hükümet Konağı Kat4 Dargeçit/MARDİN - 0482 381 20 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.