MARDİN
DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TUBİTAK BİLİM FUARI
Dargeçit Ortaokulu Bilim Fuarı![TUBİTAK BİLİM FUARI](/meb_iys_dosyalar/2021_11/25135700_7f52b73e-9fd9-48cf-8a37-9596a1382de2.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz KILIÇ,Şube Müdürlerimiz Şükrü ARSLAN, Reşit MUSAOĞLU ve okul müdürlerimiz Dargeçit Ortaokulu tarafından hazırlanan TUBİTAK Bilim fuarına katıldı. Öğrenciler tarafından hazırlanan projeleri gezen Cengiz KILIÇ başarı dileklerini iletti. Bilim fuarında emeği geçen Dargeçit Ortaokulu öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederiz.