MARDİN DARGEÇİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vatan İlkokulundan Örnek Faaliyet

Vatan İlkokulu öğrencileri 2.5 saat süren çöp toplama etkinliğinde renkli görüntüler oluşturdu..
Vatan İlkokulundan Örnek Faaliyet

    Yürütülmekte olan "GREAT To be Happy" Comenios okul ortaklığı kapsamında "İYİLİK YAP" temalı çevremizi temizleyelim, koruyalım ve örnek olalım amacıyla düzenlenen etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz KILIÇ, İlçe MEM çalışanları ve ilçe devlet hastanesinden Aile Hekimi Yunus DEMİR destek olmuştur. 2.5 saat süren çöp toplama etkinliğine katılan öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Öğrenci, öğretmen ve idarecilerimize bu örnek davranışlarından dolayı teşekkür ediyoruz..

Etkinlikten Bir KareEtkinlikten Bir KareEtkinlikten Bir KareEtkinlikten Bir KareEtkinlikten Bir KareEtkinlikten Bir KareEtkinlikten Bir KareEtkinlikten Bir KareEtkinlikten Bir KareEtkinlikten Bir KareEtkinlikten Bir KareEtkinlikten Bir KareEtkinlikten Bir KareEtkinlikten Bir KareEtkinlikten Bir KareEtkinlikten Bir KareEtkinlikten Bir KareEtkinlikten Bir KareEtkinlikten Bir KareEtkinlikten Bir Kare

Dargeçit Hükümet Konağı Kat4 Dargeçit/MARDİN - 0482 381 20 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.